קרדיט תמונה FREEPIK

אם אתם עומדים להזמין כמויות גדולות של חולצות מודפסות בין אם זה חלק מהעבודה היומיומית שלכם או לאירוע עסקי ופרטי, חשוב שתשימו לב לכמה דברים חשובים בטרם הדפסת חולצות בכמויות גדולות.

מה חשוב לשים לב בטרם הדפסת חולצות בכמויות גדולות?

שמדובר על הדפסת חולצות בכמויות גדולות חשוב להקפיד על כמה דברים חשובים בטרם הזמנת החולצות המודפסות. פרמטרים אלה יעזרו לכם להיות ממוקדים ואף לקבל את ההדפסה הטובה והאיכותיות ביותר בטרם האירוע עצמו. אז מה חשוב לשים לב בעת הדפסת חולצות בכמויות גדולות ?

ותק בית הדפוס– לוותק בית הדפוס חשיבות גבוהה מאוד. ככל שבית הדפוס הוא בעל ניסיון וותק רב כך איכות ההדפסה תהיה ברמה הגבוהה ביותר. לכן שאתם עומדים להזין כמות גדולה של חולצות חשוב שהבית דפוס שאתם מזמינים ממנו יהיה מקצועי ומנוסה בתחום על מנת שתקבלו את החולצות עם ההדפסה האיכותית ביותר ועמידה לאורך שנים רבות.

ממליצים – חשוב שתפנו לעסקים בעלי המלצות רבות. ככל שבית העסק יש המלצות חיוביות ורבות הסיכוי לקבל הדפסה על חולצה ברמה האיכותית ביותר גבוהה מאוד.

מקצועית החברה– על החברה להיות מקצועיות ברמה הגבוהה ביותר בתחום בו היא מתעסקת. חברה לא מקצועית תגרום לאיכות הדפסה ירודה ואי עמידות לאורך זמן. שמדובר על אירוע עסקי או פרטי רמת המקצועיות חשובה מאוד על מנת שנוכל לקבל מוצר ברמת גמר גבוהה.

איכות החולצות- מעבר לאיכות ההדפסה על בד החולצה גם לאיכות החולצה חשיבות רבה. ככל שהחולצה איכותית יותר כך ההדפסה עליה תישאר לאורך זמן רב ולא תתפורר אחרי כמה כביסות.

מגוון מידות– חשוב שיהיו מגוון נרחב של מידות כך שאם נצטרך לשנות מידה או להוסיף מידות יהיו חולצות עם המידות המתאימות.

הדפסה במכונה מתקדמת וחדישה- בטרם הדפסת החולצות במיוחד שמדובר על הדפסת חולצות בכמויות גדולות רצוי שתהיה מכונת הדפסה מתקדמת על מנת שנוכל לקבל הדפסה באיכות גבוהה.

שיטות דפוס נוספות– חשוב שהעסק שאנו מזמינים ממנו הדפסה על חולצה ישתמש בטכניקות ושיטות שונות להדפסת חולצות ולא בשיטה אחת. זה יכול להיות הדפסת סובלימציה, רקמות, פלוק ועוד.

איכות חומרים גבוהה– על איכות החומרים להיות גבוהה ביותר, בנוסף לכך גם שיהיה מגוון נרחב של צבעים וחומרים נוספים.

מחיר נוח– חשוב שאתם מזמינים בכמויות גדולות שהמחיר להדפסה יהיה זול על מנת שלא תשלמו מעל ומעבר לתקציב האישי שלכם.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here