פוליש לרצפה
מקור FREEPIK
  • מעוניין לנקות את הרצפה באופן יסודי?
  • מרצפות טרצו? ליטוש שיש?
  • רוצה להזמין פוליש לרצפה?

ניתן להזמין פוליש לרצפה כחלק מהזמנת שירותי ניקיון כלליים לבית, או לחילופין להזמין פוליש עבור משטח ספציפי שאנו רוצים ללטש ולחדש. יש להתאים את סוג הפוליש לסוג הרצפה, וגם לאפקט שרוצים לקבל מבחינה אסתטית. תוך שעות ספורות של עבודה, מקבלים רצפה חדשה ונוצצת. אכן משתלם.

טיפול תחזוקה תקופתי

במקרה של רצפת שיש, מרצפות טרצו, אבן טבעית ועוד מגוון סוגי מרצפות – ההמלצה הגורפת היא להזמין פוליש לרצפה כל מספר שנים, כחלק מהתחזוקה השוטפת של הבית. טיפול תקופתי חוסך שיפוצים והחלפת רצפות ובנוסף מנקה ביסודיות את כל כתמי השמן שהצטברו לאורך השנים. השירות כולל בד"כ ליטוש ע"י מכונת פוליש, ולאחר מכן הטמעת ציפוי מיוחד שמגן ושומר על הרצפות. האפקט הויזואלי הינו יוצא מן הכלל. כדאי מראש לבחור חברת ניקיון המתמחה בפוליש, כדי לקבל את התוצאה הטובה ביותר, במחיר אטרקטיבי.

ההבדל בין ניקיון רגיל לבין פוליש לרצפה

רבים טועים לחשוב כי שירות פוליש לרצפה הינו בסך הכל ניקוי יסודי של הרצפה. בפועל, מדובר בניקיון מסוג אחר לגמרי, המורכב ממספר שלבים נפרדים (לכל שלב החשיבות שלו). יש להתאים את החומרים המיוחדים של הפוליש לסוג הרצפה, ובנוסף לעבוד עם מכונת פוליש המותאמת לסוג הרצפות. בנוסף לניקיון היסודי, שירות פוליש ממלא את השריטות ברצפה וכך מייצר מראה חדש ונקי. בשלב האחרון, מורחים בד"כ שכבת הגנה חזקה אשר מבטיחה את ניקיון הרצפה לשנים הבאות.

מקבלים רצפה חדשה

למרות שהשירות הינו מוכר ונפוץ, לקוחות רבים מופתעים מעוצמת האפקט. לקוחות רבים לא שמו לב איך לאורך השנים הרצפה התבלתה ואיבדה את הברק שלה. לאחר פוליש לרצפה, המרצפות מקבלות בחזרה את החיות שלהן והמראה ממש נוצץ וזוהר. פשוט לא להאמין. תוך 4-6 שעות מקבלים רצפה חדשה לחלוטין, עם שכבת הגנה נוספת לשמירה על האפקט לאורך זמן. לא רק הרצפה זוהרת אלא כל הדירה פתאום מוארת יותר, שכן הרצפה מחזירה את האור שמגיע מבחוץ.

הזמנת חברת פוליש מומלצת

פוליש זה מקצוע. אמנם ישנם אנשים שמבצעים פוליש לרצפה בעצמם, אבל בד"כ מדובר באנשים עם רקע בתחום וכמות האנרגיה שהם יאלצו להשקיע כדי להגיע לאותה תוצאה כמו חברה מקצועית היא עצומה.

אפילו חברות ניקיון מקצועיות, לא תמיד מספקות שירותי פוליש. מדובר בהתמקצעות לכל דבר, בטח שמדובר על מרצפות ישנות, תיקון מרצפות, ליטוש שיש, ניקוי מרצפות מעוטרות ועוד. לכן יש להקפיד להזמין אך ורק חברה ותיקה עם שנים של ניסיון בתחום והיכרות עם כל סוגי המרצפות. מעבר להמלצות באתר החברה, כדאי לנסות וליצור קשר עם לקוחות החברה, שקיבלו את השירות והינם שבעי רצון.

מי צריך את השירות הזה?

כל היום אנו מכניסים לכלוך לבית ומדי שבוע שבועיים שוטפים את כל הבית. יחד עם זאת, בחלוף כמה שנים, מצטברים לכלוכים שלא ניתן להסיר באמצעות חומרי ניקוי סטנדרטיים. אם נוסיף על כך את השריטות ופגעי הזמן, נקבל מרצפות ישנות ואפורות. במקרים אלו, שווה להזמין חברת פוליש ע"מ לקרצף את המרצפות ולהחזיר להן את החיות. כאמור, האפקט הויזואלי הינו משמעותי ביותר. במקרים מסוימים, שירות פוליש לרצפה יכול להחליף החלפה של כל הרצפה בבית.

סוגי הפוליש הנפוצים

כל סוג פוליש מתאים למרצפות שונות ומייצר אפקט מסוג שונה מעט. כאמור, מדובר בתחום ידע רחב ומורכב. אך כדי לקבל מושג כללי, אלו סוגי הפוליש הנפוצים ביותר בשוק:

  • פוליש ווקס
  • פוליש אקרילי
  • פוליש קריסטל

אגב, כל חברת פוליש המכבדת את עצמה, תוכל לספק לכם ייעוץ טלפוני ראשוני חינם.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here