עבודה בגבס

חברת קניזו שיפוץ דירה שמחה להציג בפניכם את המומחיות שלה בשירותי שיפוצים. בין היתר, החברה מציעה עבודה בגבס שנחשבת לפתרון מעולה לבנייה פנימית ולחלוקת חדרים או עיצוב מחדש של חללים. העבודות מתאימות הן לבתים פרטיים והן למגזר הציבורי, ולכן הדגש מושם על עבודה איכותית במיוחד שיש לה יתרונות רבים למי שמחפש חלוקה זו מחדש. אם הבית צריך להתאים למשפחה הגדלה או שהתרחבתם במשרד ויש לכם צורך במשרד נוסף, עבודות הגבס של קבלן גבס מומחה הן הפתרון הנוח והמהיר לכם.

יתרונותיה של עבודה בגבס לעיצוב מחדש

  • אם פעם נזקקנו לזמן רב לעיצוב מחדש של הבית ולשבירת קירות ועבודות ממושכות, עבודה בגבס היא מהירה מאוד מרגע ההזמנה ועד רגע התכנון וההקמה. הבית מוכן בתוך שבועות ופחות, ומאפשר לכם חזרה לחיים החדשים והמעוצבים שלכם במהירות.
  • הרבה פחות לכלוך בבית ופסולת בניין מזהמת בחוץ. למעשה, מכיוון שמדובר בהקמת לוחות ומסגרות אין כמעט פסולת בניין משום שהכל בא מוכן ומוקם בקלות. זהו היתרון הגדול ביותר של שיטה זו.
  • הגמישות של ההקמה נכונה גם לגבי ההריסה. הריסת קיר גבס דורשת מעט מאוד טרחה ואפשר לשנות מחדש כל הזמן את החללים הפנימיים כשיימאס העיצוב או תרצו לחלק עוד.
  • בגלל שיטת ההקמה היא הרבה יותר זולה מכל הקמת קירות בשיטה המסורתית. תוכלו ליהנות מכל קיר בתקציב שנוח לכם.
  • עיצוב גמיש בגלל החומר. תוכלו לעצב ממנו קירות בכל צורה ובכל מבנה שנוח לכם. לא חייבים להישאר קונבנציונליים ואפשר לעגל פינות ולעצב בית נפלא.
  • גבס הוא מבודד חום וקור נפלא וגם רעש. תוכלו ליהנות ממנו מאוד אם תכניסו בין הלוחות שלו חומר מבודד כמו צמר סלעים שיגביר את החיסכון בהסקה ובמיזוג וישמור על השקט של החדר שלכם.

הזמנת עבודות מקבלן גבס מוסמך

מומלץ להזמין עבודה בגבס ממי שיש לו ידע וניסיון והוא מספק לכם אחריות על העבודה, כמו גם ביטוח מקצועי. הצעת המחיר שלו חייבת להיות מפורטת כדי שתהיו בטוחים שאתם עובדים עם הקבלן הנכון. זה אפשרי למצוא קבלן שיפוצים אמין ומקצועי. בדקו אתו גם את העבודות שעשה לאחרים והחליטו לפי הגימור ויידע שלו בתחום זה.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here