איטום מבנים

איטום מבנים מחויב המציאו גם בארץ כמו שלנו שאינה משופעת בממטרים ובמשקעים בכלל. לצורך זה הזמינו את שירותי חברת שיפוצים שמומחים בכל מה שקשור לאיטום והכנת הבניין לחורף. מדובר באיטום מבפנים גם של נזקים שנגרמים כתוצאה מרטיבות ופיצוצי צנרת מבפנים. איטום מצוין ואיכותי של החברה יצליח לתקן את נזקי הרטיבות שקרו בכל בניין ויעניקו לכם שקט נפשי מפני כל בעיית רטיבות והצפה. האיטום נעשה על הגג, בקירות ובחיבורים עם המרפסות, בחניונים ובמרתפים וגם בתוך הבתים, למי שחדרה אליו רטיבות.

כיצד לבחור קבלן איטום מבנים טוב?

  • החשיבות של קבלן איטום מבנים טוב מתחילה קודם כל בתעודת ההסמכה שלו שהוא אכן קבלן מורשה, שלמד את הקורסים המקצועיים החשובים והנחוצים ושיש לו את כל הידע הנדרש בחומרים ובשיטות הכי מתקדמים.
  • עבודה עם חומרים תקניים ומודרניים. חומרי האיטום המודרניים מחייבים ידע בהם, והם יחסית נוחים ויעילים יותר לעבודה בהם. המחיר שלהם משתנה, אמנם, אבל ודאו שקבלן האיטום שלכם משתמש רק בחומרים תקניים ולא רעילים שהם גם עמידים לזמן רב.
  • הצעת מחיר מסודרת מחייבת רישום מפורט של כל מה שתקבלו מקבלן האיטום שלכם. כל סעיף בהצעת המחיר מחייבת גם רישום לוח זמנים שמחייב אותו
  • שירות לקוחות זמין, לכל שאלה או בעיה וכדי שיהיה מי לחזור אליו.

מחפשים חברה מקצועית לביקורת מבנים? התקשרו 0556657890

מהו איטום מבנים ולמה הוא חשוב?

איטום מבנים נעשה גם מבפנים וגם מבחוץ בכל סוג של בניין. האיטום נעשה כך שמונעים את הרטיבות של הגשמים להגיע פנימה לתוך הבניין וכך מונעים מהקירות להתערער ולהיסדק בגלל רטיבות. כל לחות שהיא שחודרת פנימה ואינה מצליחה להתייבש אלא היא מצטברת לאטה גורמת להתפתחות עובש, פטריות ובקטריות ומשפיעה לרעה על הבריאות, קודם כל. לאחר מכן, הנזק הנוסף שהיא גורמת מתרחש בגלל התנפחות חומרי הבניין שבקירות הן מבפנים והן מבחוץ ובסופו של דבר הסדקים מתרחבים, הטיח מתפורר והקיר מתחיל להתערער. ככל שתופסים זאת מוקדם יותר כך יותר מצילים את הבניין אבל יש לדאוג לאיטום מחודש של הבניין מבפנים ומבחוץ. זה כולל גם ייבוש של הקיר וזה כולל גם שיקום של כל מה שנחוץ לשקם.

למציאת ליקויי בניה בנכס שלכם התקשרו – 0556657890

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here